Nasza misja

Jesteśmy agencją, która za swoją misję wybrała ułatwianie naszym klientom zaistnienie w internecie. Wychodzimy z założenia, że Twój klient jest wyjątkowy, należy szanować jego potrzeby i indywidualność, a także wsłuchiwać się w jego potrzeby – stąd biorą się dobre i sprawdzone sposoby na skuteczne promowanie twojego produktu, usługi oraz budowanie rzetelnego wizerunku twojej firmy.

Co robimy

Zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem stron i sklepów internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, ale również nie przepuszczamy okazjii na stworzenie profesjonalnego portfolio artystycznego, portalu lub serwisu społecznościowego.

Jak działamy

Zwracamy szczególną uwagę na przejrzystość i użyteczność naszych produktów. Staramy się, aby tworzone przez nas serwisy reklamowały zarówno Twoją firmę, jak i Twoje produkty 24 godziny na dobę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, umożliwiając dokładną i szybką realizacje projektów.

Nasz Team

Jacek Jarząb
Miął szczęście być narażonym na niezliczone projekty, pracował z ludźmi z różnych części świata, czy to Norwegia, USA czy UK.
Lubi grawitacje, muzykę i dobre jadło.

Umiejętności

HTML590%
CSS390%
Javascripts, jQuery80%
PHP, Laravel80%
WordPress85%
WooCommerce80%
Ionic & Vue65%
Photoshop & Sketch80%

Proces realizacji

koncepcja, pomysł

Projektowanie strony internetowej zaczyna się od zapoznania z wymaganiami klienta. Określamy styl, kolorystykę i elementy szczególnie ważne w serwisie.

tworzennie strony

Po zatwierdzeniu przez klienta projektu rozpoczynamy tworzenie witryny polegającym na kodowaniu projektu graficznego do postaci przyswajalnej przez przeglądarkę internetową.

wdrożenie i hosting

Cały proces tworzenia strony internetowej kończy etap testowania i instalowania serwisu na serwerze. Przygotowujemy także kopię zapasową dla klienta.

skuteczna strona internetowa

Całość składa się na skuteczną stronę internetowa, która jest nie tylko dobrze zoptymalizowana pod kątem szybkości wyświetlania ale przede wszystkim jest widoczna w internecie.

projektowanie strony

Gdy mamy już koncepcję strony zaczynamy prace nad projektem graficznym. Przedstawiamy go klientowi i nanosimy zgłoszone przez klienta poprawki.

aplikacje, systemy CMS

Podczas tworzenia strony wdrażamy nasze pomysły na aplikacje, formularze zapytań i inne rozwiązania interaktywne które dopełniają witrynę tworząc pozytywne wrażenie.

reklama, pozycjonowanie

Na życzenie klienta przeprowadzamy kampanię reklamową w internecie obejmującą banery reklamowe, linki sponsorowane i umieszczanie strony w popularnych wyszukiwarkach i katalogach.

opieka i aktualizacja strony

Wierzymy że będziesz zadowolony z naszego kreatywnego podejścia do tworzenia stron dlatego proponujemy naszym klientom również opiekę nad serwisem i aktualizację treści stron.