Poświęć chwilę na zapoznanie się z naszym portfolio. Mamy specyficzny styl projektowania, więc powinieneś się upewnić że to co my uważany za piękne trafia w twój gust. Jeśli tak nie jest, to nie rozważaj nas dla swojego projektu. Jest dużo, bardzo dużo konsultantów i projektantów stron opartych na systemie CMS WordPres i na pewno znajdziesz kogoś jeśli dobrze poszukasz.

Strony internetowe są wyceniane indywidualnie. Struktura kosztów opiera się na wybranym pakiecie, stopniu funkcjonalności, wielkości strony, a także zapotrzebowaniu na wsparcie marketingowe, takie jak SEO, pisanie tekstów i integracji mediów społecznościowych. Każdy projekt jest wyjątkowy i staramy się aby nasza wycena opierała się na konkretnych potrzebach klienta, a nie średnich cenach które rynek będzie tolerować.

Trudno powiedzieć, ponieważ różni się to znacznie w zależności od klienta. Niestandardowa mała strona może potrwać zaledwie cztery tygodnie a duże, skomplikowane strony B2B mogą potrwać trzy miesiące lub dłużej. Podobnie do kosztów, czas realizacji zależy od złożoności, zamówionej funkcjonalności, liczby podstron itd. Z doswiadczenia możemy jednak powiedzieć że w większości przypadków to my czekamy klienta a nie klient na nas.

Absolutnie nie. Jeśli klient/projekt nam nie pasuje, poprostu go nie wyceniamy. Tworzenie nowej strony internetowej to duży wysiłek, więc projektant stron internetowych i klient musza osiągnąć synergię aby projekt zakończył się sukceses. Jeśli nie czujemy, że jesteśmy odpowiedni do twojego projektu lub że WordPress nie jest dobrym rozwiązaniem, szybko ci o tym powiemy.

Przelew bankowy, paypal lub karty kredytowe są akceptowane. Wszystkie projekty wymagają zaliczki w wysokości min 20%.

Absolutnie nie! WordPress zaistniał jako pakiet do blogowania, ale teraz to w pełni funkcjonalny system do zarządzania treścią CMS, który jest używany na całym świecie do tworzenia zarówno blogów jak i korporacyjnych stron internetowych lub sklepów internetowych. Ponad 25 milionów osób wybrało WordPress do stworzenia swojej stronie internetowej lub bloga. Najbardziej znaczący użytkownicy WordPress to np: CNN, New York Times, MTV Newsroom, Rolling Stones, Blog eBay, Antyweb. Możesz dowiedzieć się więcej o WordPress na www.wordpress.org.

WordPress działa najlepiej na serwerze Linux z PHP 5. Większość firm hostingowych łatwo sprosta tym wymaganiom. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwosci, chętnie sprawdzimy twój istniejący pakiet hostingowy lub udzielenimy pomocy w razie potrzeby nowego hostingu. Jeśli współdzielony hosting ci wystarczy, to zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą hostingową.

Prawdziwą zaletą WordPress jest łatwość użytkowania którą zapewnia. Każdy w pełni wykonany przez nas projekt strony będzie zawierał udostępnienie filmu instruktażowego do obsługi zaplecza w języku polskim. Więc większość klientów będzie mogła z łatwością dodawać/aktualizować treść na stronie w razie potrzeby.

Z myślą o klientach którzy nie chcą lub nie maja czasu aby zajmować się własną stroną internetową, Simple Creative oferuje pakiet administracji płatnej co roku który zawiera:

  • Wprowadzanie zmian w treści strony (tekst, zdjęcia i inne materiały).
  • Dodawanie i usuwanie poszczególnych podstron na stronie (bez ingerencji w kod strony).
  • Administrację wirtualnym serwerem www, na którym jest zaparkowana domena.
  • Administrację serwerami nazw DNS,
  • Nadzór nad hostingiem i serwerem pocztowym, w tym wprowadzanie ewentualnych zmian, tworzenie nowych i likwidacja starych kont pocztowych,
  • Backup danych obejmujący bazę SQL oraz system CMS.
  • Pozostałe prace administracyjne w zależności od potrzeb.

Całość prac ograniczona jest do 12 rbg/rok*
Cena: 799 zł netto / rok… płatne z góry
(*) każda kolejna godzina pracy poza pakietem kosztuje 70zł netto

Wszystkie nasze strony internetowe są zaprojektowane zgodnie z wytycznymi Google dla organicznego SEO. Oprócz przyjaznej wyszukiwarkom strony internetowej, stworzymy również plik sitemap.xml i prześlemy go do Google po uruchomieniu, jeżeli tylko zamówiłeś wykonanie strony internetowej od podstaw. Stworzymy również przekierowania 301 aby pomóc wyszukiwarkom i odwiedzającym znaleźć nową stronę jeżeli już wcześniej posiadali Państwo zindeksowaną w google stronę www.